Smulkieji: nerado prekių, sukūrė verslą

2012.07.25, 16:07

Natūralių maisto produktų pasigedę sutuoktiniai Vitalija ir Gytis Leliukai patys įkūrė internetinę parduotuvę “Pas bobutę”. Tiesa, anot šiauliečių, Lietuvoje kol kas maža dalis žmonių mąsto apie maisto reikšmę jų sveikatai, tad turtų iš tokios prekybos susikrauti neverta tikėtis.

Daugiau apie tai rašoma dienraštyje “Verslo žinios”

.