2012.09.06, 11:34
Sumuštiniais nurungti kebabus – uždavinys ne iš lengvųjų. Tuo įsitikino verslininkas Audrius Seliuginas, sostinės centre atidaręs kavinę „Gimme“.
„Stengiamės pakeisti vilniečių įpročius ir požiūrį į tokį maistą“, – stebisi restoranų verslo žinovas p. Seliuginas, kavinių „Rene“, „In Vino“, „Portobello“ ir svečių namų Nidoje „Plunksna“ bendraturtis.
