2013.01.25, 11:46
Penktadienį teismas paskelbė nuosprendį dėl Vaidoto Burbulio prašymo panaikinti 10.000 Lt baudą, skirtą Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento (NTAKD) už pastebėtus pažeidimus. Teismas baudą sumažino iki 3.000 Lt. Ponas Burbulis džiaugiasi sumažinta nuobauda ir kol kas sprendimo skųsti neketina.
Kaip rašė VZ.LT, verslininkui bauda buvo skirta už tai
, kad prie savo valdomos „Burbulio vyninės“ sostinėje pakabino du plakatus, raginančius dalyvauti vynų degustavime. Ant plakatų nebuvo užrašo, kad alkoholio vartojimas kelia pavojų sveikatai ir visuomenės gerovei.
Gavęs pranešimą apie pažeidimą, savininkas iš karto pakeitė palakatus naujais, ant kurių užrašas jau buvo. Verslininkas tvirtina, kad tą patį būtų padaręs ir gavęs tik žodinę pastabą.
