2012.09.10, 14:00
Jei ne staliukai lauke, dienos pietūs ir pakoreguotas darbo laikas, vargu ar Klaipėdos senamiesčio kavinės ir barai skaičiuotų pelningas vasaras. Merdinčiame senamiestyje išlikę maitinimo sektoriaus mohikanai sako dirbantys kone iš idėjos, nes gaila numinto kelio, o novatoriškos idėjos čia neprigyja. Klientų stygių verslininkai sieja su mažėjančiu gyventojų skaičiumi ir kultūros renginių stoka.
